מחלקת כירורגיה כללית

מטופלים רבים באשדוד ובסביבתה נזקקים מדי שנה לטיפולים כירורגיים. המערך הכירורגי בבית החולים אסותא אשדוד ע"ש סמסון מספק להם, לראשונה, שירותי ניתוח מתקדמים ומגוונים – שמבוצעים על ידי מנתחים מהשורה הראשונה, במסגרת ציבורית, בקרבת מקום מגוריהם.
המערך הכירורגי באסותא אשדוד ע"ש סמסון, מעניק שירות כולל ומקיף במגוון רחב של תחומים, משלב ההכנה, דרך הניתוח עצמו ועד להתאוששות והשיקום. במסגרת המערך מבוצעים הן ניתוחים אלקטיביים שנקבעים מראש והן ניתוחים דחופים. הניתוחים מבוצעים בחדרי ניתוח מתקדמים המצוידים בטכנולוגיות חדשניות, שמאפשרים לצוות המקצועי לבצע ניתוחים מורכבים.

במסגרת מערך הכירורגיה, פועלות גם מרפאות מתמחות, שבראש כל אחת מהן ניצב מומחה בעל ידע ספציפי, שנועדו לסייע באבחון, ייעוץ ומעקב אחר מגוון רחב של מצבים רפואיים ובהם מחלות המעי הגס והרקטום, מחלות ושט וקיבה כולל סרטן, מחלות כבד ולבלב, השמנת יתר קיצונית, מחלות שד, בקעים ועוד.

את המערך מנהל פרופ' אנדריי קידר ולצידו רופאים מומחים בשלל תחומי הכירורגיה, מתמחים הפועלים תחת הדרכת הרופאים המומחים, צוות סיעודי מנוסה וצוות רפואי מסייע. לדברי פרופ' קידר: "אנו שמים דגש על יחס מכבד לכל מטופל, על טיפול בגובה העיניים, על בטיחות, על השתלמות מתמדת בידע העדכני ביותר ועל שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר. מטרתנו היא לספק לכל מטופל את המענה הטוב והבטוח ביותר".
כירורגיה של הכבד
כירורגיה של הכבדבמחלקה הכירורגית מתבצעים ניתוחים מתקדמים לכירורגיה של הכבד, על ידי מומחים מן השורה הראשונה בארץ, באמצעות טכנולוגיה מהמתקדמות בעולם. הידע הייחודי והטכנולוגיות המתקדמות, הופכים את המחלקה הכירורגית באסותא אשדוד ע"ש סמסון למרכז מצוינות בתחום ניתוחי הכבד.
קרא עוד
כירורגיה של המעי הגס והרקטום ומחלות פי הטבעת
כירורגיה של המעי הגס והרקטום ומחלות פי הטבעת

אנשים רבים סובלים מבעיות רפואיות שמצריכות התערבות כירורגית באזור המעי הגס והרקטום, ומתחלואה בפי הטבעת. מחלקת הכירורגיהמעניקה לבעיות אלו מענה מקיף, נרחב ומותאם אישית, תוך שימוש בשיטות ניתוח מתקדמות, בטכנולוגיות רפואיות חדשניות, וברגישות מלאה וליווי אישי.

קרא עוד
פרופ' קידר - מנהל המחלקה

פרופ' קידר - מנהל המחלקה

פרופסור קידר אנדריי, מנהל המחלקה לכירורגיה כללית, בי"ח אסותא אשדוד.
מומחה בכירורגיה כללית, מבצע את כל הניתוחים הקיימים לטיפול בהשמנה חולנית, כולל מעקף תריסריון, תוך התמקצעות בניתוחים בריאטריים בחולים מושתלי כליה, לבלב כבד ולב.
ילנה בורימסקי -  אחות אחראית במחלקה

ילנה בורימסקי - אחות אחראית במחלקה

אחות מוסמכת, עובדת בבית החולים החל מ 2017, בוגרת תואר ראשון ובימים אלו מסיימת תואר שני בסיעוד.
 
ילנה רואה במקצוע שליחות אישית ומוסדית, מתמחה במתן טיפול סיעודי, איכותי ומקצועי תוך גילוי רגישות לצרכי המטופל ומשפחתו.