1 קומה

כתובת מייל: APentclinic@assuta.co.il

ליצירת קשר ותיאום תור: מוקד מידע וזימון תורים 03-7644944 או 8480*

מיקום: מרפאת אף אוזן גרון, קומה 1
שעות פעילות:
09:00 - 13:00

פעילות המרפאה

פעילות המרפאה

המרפאה מספקת שירותי ייעוץ, אבחון, טיפול ומעקב למגוון רחב של מחלות ובעיות, למבוגרים ולילדים, כגון בעיות שמיעה, בעיות נשימה, בעיות קול, גידולים שפירים וממאירים בראש ובצוואר, גידולים בבלוטת התריס, סחרחורות, טנטון ועוד. המרפאה מצוידת בציוד משוכלל ומתקדם שמסייע בביצוע בדיקות שמיעה לסוגיהן, בדיקות לאיתור בעיות במיתרי הקול, מכשיר אולטרסאונד מתקדם ועוד.

כל מטופל אשר מגיע למרפאה זוכה לטיפול אישי מרופא מומחה, בעל ניסיון וידע רב, שמלווה אותו לאורך כל הדרך – החל מהאבחון, דרך הטיפול וכלה במעקב בקהילה. המרפאה מורכבת מתתי-התמחויות שונות שבראש כל אחת מהן עומד רופא/ה מומחה מכל תחום: ילדים, בעיות שמיעה, בעיות אף וסינוסים, בעיות בליעה, בעיות בבלוטות הרוק, בעיות ריור ובעיות גידוליות בראש ובצוואר. אם יוחלט שישנו צורך בניתוח הרופא/ה המומחה ינתח את המטופל בבית החולים. המחלקה מבצעת מגוון רחב של ניתוחים מניתוח צינוריות איוורור (כפתורים), דרך ניתוחים לכריתת השקדים/אדנואידים (שקד שלישי, פוליפים), ניתוחי אוזן שונים, ניתוחי שיקום שמיעה, כולל שתל שבלול, ניתוחי אף וסינוסים, ניתוחים לטיפול בריור, ניתוחים לטיפול בבעיות של בלוטות הרוק וניתוחים להסרת גידולים שונים בראש ובצוואר.

שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

המרפאה מספקת שירותים למטופלים המופנים לבדיקות מטעם כל קופות-החולים בהתאם להסכמים השונים. כמו כן, תסייע המרפאה במידת הצורך למאושפזים בבית החולים, ותסייע במעקב אחר מטופלים ומנותחים, בתיאום עם הרופאים בקהילה.

צוות המרפאה

צוות המרפאה

בראש המרפאה עומדת ד"ר שרון אבנת תמיר, מנהלת מרפאה אוטולוגיה (תחום שיקום השמיעה) ולצידה עובדים ארבעה רופאים מומחים:

ד"ר יהודה שוורץ מנהל מרפאת אא"ג ילדים

ד"ר טל מרום מנהל מרפאת בליעה

ד"ר עופר גליק מנהל מרפאת אף וסינוסים

ד"ר אילן הוכמן מנהל מרפאת ראש צוואר ויחידת אולטרסונד צוואר.

ד"ר יהודה שוורץ עובד בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת ילדים, מחלקת פגייה ועם מחלקת טיפול נמרץ ילדים על מנת לאפשר גישה הוליסטית לטיפול בילד. ד"ר עופר גליק עובד בשיתוף פעולה עם מרפאות אלרגיה ופלסטיקה, ד"ר טל מרום עובד בשיתוף פעולה עם מחלקות שונות במרפאת הבליעה, וד"ר אילן הוכמן עובד בשיתוף פעולה עם מחלקות אונקולוגיה ואנדוקרינולוגיה על מנת לאפשר טיפול כוללני במטופלים השונים. לצד צוות המומחים עובדים במרפאה שישה מתמחים.ד"ר שרון אבנת תמיר עובדת בשיתוף פעולה עם מכון השמיעה בראשותה של הגברת לירון עבאדי וקלינאיות תקשורת נוספות אשר מתמחות באבחון וסיוע למטופלים הסובלים מבעיות דיבור ושמיעה.

הצוות הבכיר מסונף לבית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, ועוסק, לצד הטיפול, גם בהוראה ובמחקר