2 קומה

טלפון במחלקה:
072-3398757/6
דוא"ל:
שעות ביקור:
11:00 – 12:30
16:00 – 18:00
20:00 – 21:00

פעילות המחלקה

פעילות המחלקה
המחלקה מעניקה מגוון רחב של שירותי רפואה לנשים, מטופלות בה נשים הזקוקות למענה בתחום רפואת הנשים, מטופלות בה הן נשים הזקוקות למענה בתחום רפואת הנשים. המחלקה מסייעת לנשים שסובלות ממגוון רחב של מצבים רפואיים כגון זיהומים, דימומים, כאבי בטן ועוד.

מחלקת הנשים מיועדת לתת לכל אחת ואחת מהמאושפזות את הטיפול המקצועי המתאים ביותר על ידי הרופאים המומחים. במסגרת זו, המחלקה תבצע את כל מגוון הניתוחים הגינקולוגיים בחדרי הניתוח החדשים והמשוכללים ביותר בארץ. המחלקה ממוחשבת במלואה ומצוידת במיטב המכשור ההדמייתי והניתוחי הקיים כיום.

במסגרת המחלקה יפעלו יחידות משנה בתחום האנדוסקופיה הגינקולוגית, רפואת רצפת האגן, והאונקולוגיה הגינקולוגית. כמו כן, פועלים בתחום המחלקה גם מיון נשים ושרותי מרפאות חוץ נרחבים ובהם מרפאת חלל הרחם-היסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית, מרפאת רצפת אגן מייעצת ושירות אורדינמיקה, מרפאת צוואר הרחם-קולפוסקופיה, מרפאה טרום ניתוחית מייעצת ועוד.

כמו כן, פועלת במסגרת המערך יחידת אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי בה יינתנו מגוון שירותים בתחום.

בית החולים כולו והמערך למיילדות וגינקולוגיה, מסונפים לבית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע על מנת לקדם את המחקר ולטפח את דור הרפואה הבא בישראל.

תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית

תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית

אחד מהיסודות החשובים לפעילות המחלקה הוא תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית. עיקרון זה מתבטא בשיתוף ובעדכון מלא ומתמשך של הרופאים המטפלים והמפנים מתוך הקהילה, במהלך הטיפול. רופאי הקהילה יוזמנו להשתתף בפעילויות אקדמיות ומקצועיות של המחלקה. צוות המחלקה ינהל דו שיח מתמיד עם השירותים התומכים בקופות החולים, בקהילה ובעירייה, במטרה ליצור רצף טיפולי ללא נתק בין בית החולים וסביבתה הרגילה של המטופלת.

שירותי המחלקה והמיון

שירותי המחלקה והמיון

המחלקה תספק שירותים למטופלות תושבות האזור, בהתאם להסכמים השונים מול קופות החולים, אשר זקוקות לבדיקות, למעקב, לייעוץ או לאשפוז.

צוות המרכז

צוות המרכז

בראש מחלקת הנשים עומד ד"ר אושרי בראל ולצדו מנהלי היחידות והשירותים השונים:
רפואת רצפת אגן – ד"ר גיל לוי
אנדוסקופיה גינקולוגית
אונקולוגיה גינקולוגית
לצדם, צוות המחלקה כולל רופאים מומחים במגוון רחב של תחומים (גינקולוגיה, כירורגיה, הדמיה ועוד), מתמחים, צוותי סיעוד בעלי הכשרה מתאימה וצוות סיוע רפואי. כל אנשי המקצוע במחלקה, פועלים במטרה לספק למטופלות את הטיפול האיכותי ביותר, לצד קשב ותמיכה שמטרתם לסייע להן להתמודד עם המצבים הרפואיים השונים – ועם הכרוך בהם.
פרופ' מוטי פנסקי מנהל מערך נשים ויולדות: "חזון המחלקה הוא מתן שירות אישי מהמתקדמים בתחום תוך שילוב גישות חדשניות של השמת המטופלת ומשפחתה במרכז, שיתוף מקסימלי של הפונות בגישות הטיפוליות האפשריות ומתן חופש וחירות בחירה תוך הקפדה מקסימלית על בטיחות המטופלת".

ד"ר אושרי בר אל

ד"ר אושרי בר אל

ד"ר אושרי בר אל, מנהל היחידה הגינקולוגית בחטיבת הנשים והמיילדות בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, הנו בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון בהצטיינות. התמחה ברפואת נשים, מיילדות ופריון ב"אסף הרופא" והמשיך להתמחות-על בכירורגיה גינקולוגית זעיר פולשנית מורכבת באוסטרליה, שלאחריה פעל כמומחה בכיר במלבורן אוסטרליה. בתקופה זו שימש כחבר בקולג' האוסטרלי לרפואת נשים ולמיילדות (FRANZCOG) וכמרצה באוניברסיטת מונש במלבורן.
בעל נסיון רב בכירורגיה גינקולוגית, בניתוחים לפרוסקופים ובפעולות היסטרוסקופיות וכן תואר שני בניהול מערכות בריאות. ד"ר בר אל עוסק רבות במחקר, בעיקר בתחומי אנדומטריוזיס, כירורגיה לפרוסקופית וניתוחי חלל הרחם.
נליה קולאגין - אחות אחראית

נליה קולאגין - אחות אחראית

נליה קולאגין אחות אחראית, בוגרת לימודי סיעוד בביה"ס לסיעוד "ביקור חולים" ובעלת תואר ראשון ותואר שני בניהול וסיעוד מאונ' תל אביב.
"אני מאמינה בשמירה על רמת מקצועית גבוהה, אמפטיה, ורגש תוך הקפדה על עזרה הדדית ועבודת צוות. מטופלות במחלקתנו זוכות ליחס אישי וליווי מקצועי במהלך כל ימי אשפוז.