נשים ומיילדות

2 קומה

טלפון במחלקה:
072-3398737

 
טלפון במחלקת אפס הפרדה:
072-3398753
שעות ביקור
11:00 – 12:00
16:00 – 18:00
20:00 – 21:00

עבור כל זוג או משפחה, הריון ולידה הם חוויות ייחודיות, המשנות את החיים מקצה לקצה. מחלקת היולדות בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד תוכננה בקפידה, על מנת לאפשר לכם, ההורים הטריים, חוויית לידה קלה ובריאה שתגשים ככל האפשר את חזונכם ואת תקוותיכם ותסייע לכם להתחיל את השלב החדש והמרגש בחייכם על הצד הטוב ביותר, במזל טוב.

מתחם היולדות מחולק לשני אגפים: לידה ולאחר הלידה. הוא מאחד טכנולוגיה חדשנית וסטנדרטים גבוהים של מומחיות קלינית, עם אסתטיקה עיצובית וטיפול חם ועוטף - ומספק לכל משפחה את סביבת הלידה האופטימלית - בלידה ולאחריה.

פעילות המחלקה

פעילות המחלקה

הרגע שאחרי – מזל טוב:

לאחר הלידה, נהנים האימהות והתינוקות מהזדמנות קסומה להתחבר בפעם הראשונה. אנו מבינים כי זוהי תקופה מרגשת וחשובה, ומאפשרים לאימהות לשהות עם תינוקותיהן ככל רצונן, על פי העדפתן – מרגע הלידה, דרך ביות מלא ועד לשימוש בשירותי התינוקייה שבמחלקת הילודים. זאת, כמובן, בכפוף לשיקולים הרפואיים, ובהתאם לבריאות האם והתינוק הרך. סגל הסיעוד המקצועי של אסותא ויועצות הנקה זמינים לרשות ההורים כדי להשיב על שאלות ולספק הדרכה באשר להנקה ולהזנה מבקבוק, כמו גם בכל הנוגע לטיפול הבסיסי ביילוד ולטיפולי חירום.

אגף אפס הפרדה :

באגף אפס הפרדה תוכלי לשהות עם תינוקך מבלי להיפרד כלל מרגע הלידה ועד לשחרור הביתה, הקליטה במחלקה, כל הבדיקות והטיפולים מבוצעים במחיצת האם לרבות רישום למשרד הפנים. כל אחד מהחדרים מצוידים במיטות מפנקות ומתכווננות, מקלחת ושירותים פרטיים לכל חדר ומעל לכל אחת מהמיטות ממוקם מסך טלוויזיה שטוח עם גישה פרטית וחופשית לאינטרנט ולטלוויזיה.

מחלקת יולדות:

הימים שלאחר הלידה הם ימים של התאוששות, בהם אנו מעוניינים לספק לאם את מירב האמצעים והפינוק. לכן ציידנו את החדרים במיטות מפנקות ומתכווננות, מקלחת ושירותים פרטיים לכל חדר ומעל לכל אחת מהמיטות ממוקם מסך טלוויזיה שטוח עם גישה פרטית וחופשית לאינטרנט ולטלוויזיה.
בנוסף על כך תוכלו למצוא במחלקה מגוון מתקנים שנועדו להנעים את השהות במקום על האימהות ובני משפחותיהן במהלך שעות הביקור: מטבחון מאובזר ובו מקרר לשימוש האימהות, חדר אוכל וחדר להנקה ושאיבת חלב.

צוות המחלקה

צוות המחלקה

מחלקת היולדות בבית החולים אסותא אשדוד פועלת במסגרת אגף המיילדות של מערך רפואת נשים ויולדות. מנהל מחלקת היולדות הוא ד"ר יוסי טובבין ולצידו פועל צוות של רופאים מומחים בעלי ניסיון, וצוות אחיות ומיילדות מנוסה. יחד נעשה כל האפשר כדי לאפשר לבאות בשערינו את חופש הבחירה כיצד ללדת וכיצד להתנהל עם הילוד לאחר הלידה.
חשוב לדעת: בחרנו לפעול לפי גישה חדשנית של איחוד הצוות הסיעודי של מחלקת היולדות והילודים, שתאפשר תיאום והיכרות מקסימלית של צוות האחיות את היולדת והילוד שלה ליצירת טיפול כולל באם ובילוד כיחידה אחת.

ד"ר יוסי טובבין

ד"ר יוסי טובבין

לדברי ד"ר טובבין "מטרתם של כל אנשי הצוות במקום היא לעבוד בשיתוף פעולה מלא כדי לאפשר לכל יולדת לעבור לידה בריאה ולחוות את הרגעים הבלתי נשכחים הללו באופן המכבד ביותר, המשקף את תפישותיה ואת אמונותיה. שאיפתנו היא לאפשר לכל יולדת ומשפחה לקבל את פניו של ילדם לראשונה בבריאות טובה וכפי שהם חולמים ומעוניינים לעשות, במזל טוב".
ורד קריינין שרמן

ורד קריינין שרמן

ורד קריינין שרמן, הינה האחות האחראית במחלקת היולדות והילודים בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, בעלת תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בניהול מערכות בריאות ובריאות הציבור. מדריכה קלינית ויועצת הנקה.
מחודש יוני 2021 מונתה לאחות אחראית מחלקת אם ויילוד.