קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*

טלפון במכון :
072-3398175

פעילות המכון

פעילות המכון

המכון לרפואה גרעינית מבצע בדיקות מסוגים שונים המאפשרות הדמיה של תהליכי מחלה, בעזרת שימוש בחומרים רדיואקטיביים, לצורך אבחון, טיפול ומחקר. במכון מבוצעות בדיקות מגוונות ובהן צילום לב, צפיפות עצם, PET CT, מיפויים שונים ועוד. כמו כן, מתבצעות במכון פעולות הדמיה לצורך טיפול ומחקר.

הציוד במכון

הציוד במכון
הבדיקות במכון מבוצעות באמצעות מצלמות גמא ומצלמת (PET CT FDG,GA 68,FDOPA). המכון מצויד בחדרי בדיקות וצילומים ובהם מערכות רנטגן דיגיטליות מתוחכמות וחדישות, לצד מערכת מחשוב שמאפשרת לרופאי בית החולים לראות את הבדיקות ואת תוצאותיהן על גבי צגי תחנות העבודה הנמצאות במחלקות ובמרפאות.
המכשור הרפואי במכון מורכב ממצלמות חדישות המשודרגות בעדכון קבוע.

שירותי המכון

שירותי המכון
המכון משרת את מטופלי המרכז לרפואה דחופה, את המאושפזים בבית החולים ונבדקים אמבולטוריים שמגיעים למקום לצרכי בדיקות שתואמו מראש, בהתאם להסכמים מול קופות החולים השונות.
 
המטופלים נקלטים במכון על פי סוג הבדיקה הנדרש, עוברים הזרקת חומר רדיואקטיבי על פי סוג הבדיקה, ממתינים לפי הצורך ועוברים את הבדיקה – שלאחר מכן מפוענחת. בתכנון המכון, הושם דגש מיוחד על יצירת חדרי המתנה נוחים ומותאמים לנבדקים.
 
התשובות לנבדקים מהמרכז לרפואה דחופה ומבית החולים ניתנות בהתאם להוראות הרופאים ולדחיפות הבדיקה. לנבדקים שאינם מאושפזים בבית החולים, נמסרות התוצאות דרך הרופא המפנה - אתר האינטרנט, בדואר שליחים, דואר רגיל, דואר רשום או בהגעה עצמית, בהתאם לסיכומים עם כל נבדק ונבדק.