קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים 
8480*

 

המכון לרפואה גרעינית

המכון שם לעצמו למטרה לספק לנבדקיו שירות רפואי ורדיולוגי מקצועי, באיכות גבוהה, על מנת לענות על צרכי המטופלים והרופאים המפנים ותוך שיתוף פעולה עם רופאי מחלקות בית החולים השונות, לצורך קידום בריאות נבדקינו. עבודה זו מתבצעת תוך שמירה על סטנדרט המצוינות של אסותא ותוך הקפדה על פענוח מקצועי, בהיר ונהיר – בהתאם ללוחות הזמנים הנדרשים.

בנוסף, מוביל המכון מחקר מתקדם בתחום הרפואה הגרעינית ועוסק בהוראה ובהכשרת דור חדש של רופאי רפואה גרעינית, טכנאים וטכנולוגים רפואיים, שיפעלו תוך מצוינות ויספקו מענה קשוב למטופל, בהתאם לערכי אסותא.

פעילות המכון

פעילות המכון

המכון לרפואה גרעינית מבצע בדיקות מסוגים שונים המאפשרות הדמיה של תהליכי מחלה, בעזרת שימוש בחומרים רדיואקטיביים, לצורך אבחון, טיפול ומחקר. במכון מבוצעות בדיקות מגוונות ובהן צילום לב, צפיפות עצם, PET CT, מיפויים שונים ועוד. כמו כן, מתבצעות במכון פעולות הדמיה לצורך טיפול ומחקר.

הציוד במכון

הציוד במכון
הבדיקות במכון מבוצעות באמצעות מצלמות גמא ומצלמת PET CT
(PET CT FDG,GA 68,FDOPA). המכון מצויד בחדרי בדיקות וצילומים ובהם מערכות רנטגן דיגיטליות מתוחכמות וחדישות, לצד מערכת מחשוב שמאפשרת לרופאי בית החולים לראות את הבדיקות ואת תוצאותיהן על גבי צגי תחנות העבודה הנמצאות במחלקות ובמרפאות.
המכשור הרפואי במכון מורכב ממצלמות חדישות המשודרגות בעדכון קבוע.

שירותי המכון

שירותי המכון
המכון משרת את מטופלי המרכז לרפואה דחופה, את המאושפזים בבית החולים ונבדקים אמבולטוריים שמגיעים למקום לצרכי בדיקות שתואמו מראש, בהתאם להסכמים מול קופות החולים השונות.
 
המטופלים נקלטים במכון על פי סוג הבדיקה הנדרש, עוברים הזרקת חומר רדיואקטיבי על פי סוג הבדיקה, ממתינים לפי הצורך ועוברים את הבדיקה – שלאחר מכן מפוענחת. בתכנון המכון, הושם דגש מיוחד על יצירת חדרי המתנה נוחים ומותאמים לנבדקים.
 
התשובות לנבדקים מהמרכז לרפואה דחופה ומבית החולים ניתנות בהתאם להוראות הרופאים ולדחיפות הבדיקה. לנבדקים שאינם מאושפזים בבית החולים, נמסרות התוצאות דרך הרופא המפנה - אתר האינטרנט, בדואר שליחים, דואר רגיל, דואר רשום או בהגעה עצמית, בהתאם לסיכומים עם כל נבדק ונבדק.