2 קומה

טלפון במחלקה:
072-3398757
 
 
שעות ביקור:
11:00 – 12:30
16:00 – 18:00
20:00 – 21:00
 
 

כל מה שאת צריכה לקראת הניתוח הקיסרי - במפגש עוטף אחד! המרפאה הטרום ניתוחית משרתת את הנשים המיועדות לעבור ניתוחים קיסריים אלקטיביים. היולדת מגיעה אלינו ובמפגש אחד נקבע תור ומבוצעת ההכנה. בפגישה משתתפות רופאה מומחית ומיילדת מוסמכת, שיבצעו את כלל ההכנות לקראת הניתוח הקיסרי, שיסבירו מה עומד לקרות צעד אחרי צעד וישיבו על כל שאלה.

פעילות המחלקה

פעילות המחלקה

המחלקה פועלת החל מחודש אוקטובר 2017 ומעניקה מגוון רחב של שירותי רפואה לנשים במהלך הריונן. במחלקת האשפוז במקום מטופלות נשים בהריון הזקוקות למעקב צמוד.

במסגרת המחלקה, עומד לרשות המטופלות גם מכון אמבולטורי לרפואת האם והעובר הפועל כחלק ממערך מרפאות החוץ בבית החולים, ומעניק שירותים למטופלות המופנות אליו.

כמו כן, פועלת במסגרת המחלקה יחידת אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי בה ניתנים מגוון שירותים בתחום ובהם בדיקות שקיפות עורפית, סקירת מערכות, דיקורי מי שפיר ועוד.

המערך למיילדות ולגינקולוגיה מסונף לבית הספר לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, על מנת לקדם את המחקר בתחומו ולטפח את דור הרפואה הבא בישראל.

תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית

תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית

אחד מהיסודות החשובים לפעילות המחלקה הוא תפישת רפואה כוללת ואינטגרטיבית. עיקרון זה מתבטא בשיתוף ובעדכון מלא ומתמשך של הרופאים המטפלים והמפנים מתוך קהילה, במהלך הטיפול. רופאי הקהילה יוזמנו להשתתף בפעילויות אקדמיות ומקצועיות של המחלקה. צוות המחלקה ינהל דו שיח מתמיד עם השירותים התומכים בקופות החולים, בקהילה ובעירייה, במטרה ליצור רצף טיפולי ללא נתק בין בית החולים וסביבתה הרגילה של המטופלת.

שירותי המחלקה והמיון

שירותי המחלקה והמיון

המחלקה מספקת שירותים למטופלות תושבות האזור, בהתאם להסכמים השונים מול קופות החולים, אשר זקוקות לבדיקות, למעקב, לייעוץ או לאשפוז.

צוות המרכז

ד"ר אורטל נאמן

ד"ר אורטל נאמן

ד"ר אורטל נאמן מנהלת המחלקה לרפואת האם והעובר

נליה קולאגין - אחות אחראית

נליה קולאגין - אחות אחראית

נליה קולאגין אחות אחראית, בוגרת לימודי סיעוד בביה"ס לסיעוד "ביקור חולים" ובעלת תואר ראשון ותואר שני בניהול וסיעוד מאונ' תל אביב.
"אני מאמינה בשמירה על רמת מקצועית גבוהה, אמפטיה, ורגש תוך הקפדה על עזרה הדדית ועבודת צוות. מטופלות במחלקתנו זוכות ליחס אישי וליווי מקצועי במהלך כל ימי אשפוז.