מערך נשים ומיילדות

הערה חשובה: נוהל שמירת בריאות היולדת והתינוק
 
בשל התפרצות נגיף הקורונה חשוב לנו להדגיש כי ע"מ לשמור על בריאותכם ובריאות תינוקכם ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, אנו מאפשרים עד 2 מלווים בחדרי הלידה ומלווה אחד קבוע במחלקת יולדות.
 לא תתאפשר כניסת מבקרים.

 
ברוכה הבאה לאגף הנשים והמיילדות בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. לאחר שנים רבות של ציפייה, תושבות אשדוד והסביבה מוזמנות ללדת בקרבת מקום מגוריהן ולקבל טיפול בתחום רפואת הנשים. כל מחלקות האגף תוכננו כדי לספק לך, המטופלת והיולדת, שירותי רפואה איכותיים, מתקדמים וקשובים – תוך מקצועיות ורגישות מלאה לצרכייך ולרצונותייך.

במחלקות השונות עומדים לרשותך מומחים מן השורה הראשונה במגוון תחומי רפואת הנשים והמיילדות, צוות סיעודי מוסמך, צוותי עזר מנוסים וטכנולוגיה חדשנית. כל אלו, נמצאים כאן כדי לקדם את בריאותך, וכדי לאפשר לך ללדת בשעה טובה – בבריאות ותוך הגשמת תפישתך וחלומותייך.

מועדון היולדות בבית החולים אסותא אשדוד

טלפון: 072-3398332

שעות פעילות: ימים א' – ה' 09:00 – 15:00

מועדון היולדות

פנו אלינו בכל שאלה ובקשה
שדות המסומנים ב- * הינם שדות חובה
שם מלא
טלפון
מייל
תאריך לידה משוער
תוכן הפנייה
פרופ' מוטי פנסקי

פרופ' מוטי פנסקי

פרופסור מוטי פנסקי, מנהל מערך נשים ומיילדות מספר על פעילות המחלקה: "אנו פועלים תחת מחויבות למקצוענות ללא פשרות, תוך שאיפה לבטיחות מקסימלית - ובד בבד הצבתה של המטופלת במרכז, עם שיתוף מלא שלה ושל משפחתה באפשרויות הטיפול ומהלכו".

חנה קסטן

חנה קסטן

חנה קסטן, מנהלת חטיבת הסיעוד מיילדות וילדים: "כל זוג ותינוקם יקבלו מהצוות יחס אישי וקשוב. חדרי לידה והמחלקה יעשו מאמץ לספק את רצונה האישי של כל אחת ואחת מהיולדות כדי לאפשר לה את החוויה הטובה, הבטוחה והמרגשת ביותר".

הכירי את מערך נשים ומיילדות בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד