5 קומה

טלפון במחלקה:
מספר טלפון מחלקה: 0723399233
פקס: 0723399816  
כתובת מיל מחלקה: neuro-ashdod@assuta.co.il
שעות הביקור:  ביקור רופאים 09:00-13:30
12:00-13:00 אפשרות לשיחה עם רופא בכיר.
שעות ביקור: 8:00-21:00 יש להקפיד על מבקר אחד בכל פעם.

 

צוות מחלקת נוירולוגיה

צוות מחלקת נוירולוגיה

בראש המחלקה עומד ד"ר סאלו חרץ, נוירולוג כללי ומומחה בשבץ המוח. לצדו עובדים ד"ר סנדרה בניזרי, מומחית בנוירולוגיה ובהפרעות תנועה ומנהלת המרפאה להפרעות תנועה ופרקינסון וד"ר בוריס שיכמן, נוירולוג כללי ומומחה באפילפסיה המנהל את מרפאת אפילפסיה ושירות EEG.
על פעילות היחידה מספר ד"ר חרץ: "תכננו את פעילותנו כך שבית החולים נותן מענה מלא למחלות נוירולוגיות. שמנו דגש מיוחד על טיפול מסור ומציל חיים במחלות פתאומיות. בית החולים ערוך על-מנת לתת מענה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, דרך המחלקה לרפואה דחופה, עם תמיכה של היחידה הנוירולוגית, לכל מטופל עם חשד לשבץ מוחי. אנחנו מבצעים את האבחון באמצעות CT או MRI במקרה הצורך. רוב המטופלים עם שבץ מוחי לא זקוקים לניתוח, ואנחנו יכולים לטפל בהם בצורה איכותית. במידה שעולה צורך בניתוח או בטיפול מתקדם שאינו מתבצע אצלנו, אנו מקיימים שיתופי פעולה מלאים עם בתי חולים אחרים כמו תל השומר, בילינסון ואיכילוב – שבהם ניתן לתת מענה למקרים מיוחדים אלו, תוך מעקב של הצוות שלנו."

ד"ר סאלו חרץ

ד"ר סאלו חרץ

ד"ר סאלו חרץ, מנהל היחידה לנוירולוגיה בבית החולים אסותא אשדוד ע"ש סמסון, נולד בברזיל ועלה לישראל בשנת 2010. לאחר שהשלים את לימודי הרפואה שלו, התמחה בנוירולוגיה ועבר התמחות-על במחלות כלי דם המוח וכן השלים דוקטורט בתחום. עבד במשך כשבע שנים בבית החולים שיבא תל-השומר כמומחה בכיר במחלקה הנוירולוגית, שם התמקד בתחום השבץ המוחי, עד להתמנותו לתפקידו באסותא אשדוד. לדבריו: "אנו שמחים לספק מענה מלא למחלות נוירולוגיות, ובפרט למחלות פתאומיות, למען בריאותם של תושבי אשדוד והסביבה."
יוליה וסילייב - אחות אחראית

יוליה וסילייב - אחות אחראית