1 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*
 
טלפון במרפאה:
072-3398552
שעות פעילות
א’ - ה’: 11:00-15:00

פעילות המרפאה

פעילות המרפאה

המרפאה הוקמה מתוך מטרה לאפשר מעקב מקצועי, רגיש, ממוקד ויעיל אחר הריונות הנזקקים לכך. אנו מלווים את ההיריון משלב הייעוץ הטרום הריוני, לאורך ההריון, תכנון הלידה, הלידה והזמן הסמוך ללידה. כל זאת, על מנת לספק את הטיפול הטוב ביותר מחד, ומאידך לאפשר להרה הנמצאת במעקב הריון בר סיכון, המשך ניהול סדיר של שגרת יומה, כל זאת קרוב לבית.

שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

במרפאה אנו עוקבים אחר הריונות שזקוקים לטיפול ולהשגחה מעבר למעקב הריון שגרתי, בשל מגוון סיבות ובהן: מצבי רקע של האם כגון יתר לחץ דם וסכרת, מחלות רקע של האם, סוגיות בהתפתחות העובר כגון עיכוב בגדילה, מומים עובריים או חשד לזיהום עוברי וכן בשל נושאים מילדותיים כגון היסטוריה של לידות מוקדמות, שליה נמוכה והריונות מרובי עוברים.
במרפאה מטופלות נשים המופנות אליה ממחלקות בית החולים השונות, ממרפאות בית החולים ומהקהילה.

צוות המרפאה

צוות המרפאה

על מנת לספק למטופלותינו את הטיפול האיכותי ביותר, אנו דוגלים בעבודת צוות רב מערכתית. הדבר משתקף בראש ובראשונה בצוות המגוון והמיוחד המרכיב את המרפאה: צוות אדמיניסטרטיבי, צוותי סיעוד, טכנאי אולטרסאונד, תזונאים, עובדים סוציאליים, רופאים ורופאות. הצוות כולו מסור למשימה שהגדרנו - תוצאת הריון מיטבית עבור האם, היילוד והמשפחה, תוך מתן שירות מקצועי אדיב ורגיש.
רופאי הבית של המרפאה הינם מומחים במיילדות שלהם עניין מיוחד ומומחיות בהריונות ברי-סיכון. מעקב ההיריון נעשה תוך שיתוף פעולה הדוק עם מומחי בית החולים בתחומים השונים ובהם: הרדמה, קרדיולוגית ילדים, גנטיקה, סכרת, יתר לחץ דם וכו'.
להון האנושי צירפנו מרפאה נעימה למראה, ומאוכלסת בציוד חדיש: מכשירי אולטרסאונד מן השורה הראשונה כולל ביצוע אקו לב עובר במקום, חדרי בדיקה נוחים ונעימים, אזור מוניטורים עם כורסאות נוחות, לקיחת דמים במקום ומערכת ניהול תורים יעילה.
המרפאה מהווה נדבך ממערך הנשים והיולדות של בית החולים, ונמצאת בקשר הדוק עם מכון האולטרסאונד, המבצע את בדיקות ההיריון: שקיפות עורפית, סקירות מערכות, דיקורי מי שפיר ועוד. אם עולה צורך בהשגחה צמודה יותר, עומדת לרשות ההרה המחלקה לרפואת האם והעובר בבית החולים, ולקראת הלידה מבוצע תכנון לידה יחד עם צוות חדרי הלידה .