1 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*
 
טלפון במרפאה:
072-3398456
שעות פעילות המרפאה:
08:00 - 14:00

פגישה עם אחות

פגישה עם אחות

במהלך הפגישה עם האחות תבוצע קבלה סיעודית הכוללת בדיקת סימנים חיוניים (כגון דופק, לחץ דם, חום) ולקיחת מידע אודות ההיסטוריה הרפואית ותרופות אותן נוטל/ת המועמד/ת לניתוח. כמו כן, תתקבל הדרכה לגבי תהליך ההכנה לניתוח, הטיפול והמעקב הרפואי והסיעודי לאחר הניתוח, הנחיות לגבי טיפול בכאב ודגשים לקראת השחרור מבית החולים לאחר הניתוח.

מטופלים בגילאי 70 שנה ומעלה יעברו הערכה ראשונית בתחום הגריאטריה. במידת הצורך ובהתאם לממצאי ההערכה, תזומן אחות גריאטרית להערכה מעמיקה יותר, אשר תפעיל את המערך הגריאטרי לפני האשפוז ו/או במהלכו, במטרה להביא את המטופל/ת לניתוח במצב האופטימלי.

ארוחות בעת האשפוז – במידה ונדרש תפריט מיוחד במהלך האשפוז הכולל דיאטות מיוחדות כגון: דלת סוכר, דלת מלח, דלת לקטוז, צמחונית, ללא גלוטן, טבעונית וכד', או שקיים צורך בארוחה "גלאט כשר" יש לעדכן את האח/ות בשלב זה.

פגישה עם רופא מרדים

פגישה עם רופא מרדים
במהלך הביקור במרפאת טרום ניתוח תתקיים פגישה עם הרופא המרדים, אשר יסביר על תהליך ההכנה לקראת הניתוח, שיטות ההרדמה הקיימות (כללית/ אזורית/ מקומית) וסוג ההרדמה המתאים עבור המועמד/ת לניתוח.הרופא יבצע הערכה רפואית, יעיין בבדיקות מעבדה, א.ק.ג וצילומי רנטגן – לכן חשוב להביא את כל תוצאות הבדיקות והמסמכים הרפואיים הרלוונטיים.בהתאם לצורך יבוצעו בדיקות דם נוספות ודגימות לאיתור זיהומים.במידה והמועמד/ת לניתוח נוטל/ת נוגדי קרישה (לדוגמה קומדין, אספירין, קלקסן וכד'), יש לציין זאת בפני המרדימ/ה והאח/ות לצורך קבלת הנחיות. יודגש כי אין להפסיק תרופות אלו על דעת עצמכם. הרופא ייתן מענה לשאלותיכם ויסביר על תהליך ההרדמה והניתוח, על הכאב הצפוילאחר הניתוח ועל שיטות לטיפול בכאב לאחר הניתוח. הפגישה עם צוות המרפאה הטרום ניתוחית הינה הזדמנות מצוינת להעלות שאלות הקשורות בתהליך הניתוח וההחלמה שלאחריו. הצוות עומד לרשותכם וייתן מענה לכל שאלותיכם.