מנהלת המחלקה ד"ר טל פטלון

מנהלת המחלקה ד"ר טל פטלון

את המחלקה מנהלת ד"ר טל פטלון, קלינאית בעלת מומחיות ברפואת משפחה וברפואה דחופה ועו"ד, שאומרת: "הטמעת ערך החדשנות ויישומו מסייעת למערכת לחזות ולהגיב לפערים בבריאות הציבור הדורשים מענה על ידי שימוש בדרכי חשיבה ועבודה חדשים - שמדגישים ערכים אוניברסליים של שרות איכותי, מקצוענות, יעילות, זמינות ובטיחות. המחלקה שמה לעצמה למטרה לשתף פעולה עם ארגוני בריאות נוספים בארץ ובעולם על מנת לגבש תוכניות מעשיות לקידום צוות בית החולים ומערכת הבריאות בראייה גלובלית".
לדברי פטלון: "אנו יוצרים סביבה ידידותית, מזמינה ובטוחה לעובדי בית החולים – כדי לאפשר זירה פעילה לפיתוח הבשלה ויישום של רעיונות, לצד מחקר ופיתוח וקישור מתאים לעולם העסקי מחוץ לכותלי בית החולים.

פעילות המחלקה

פעילות המחלקה

המחלקה מקדמת יצירת קשרים המבוססים על רבגוניות של אנשי מקצוע מתחומים שונים ועל עבודה בצוותים מולטידיסיפלינרים ואינטגרטיביים לקידום רעיונות ולפיתוחם. המחלקה עוזרת לקשר את היזמים עם הזדמנויות, מידע וקשרים במשק הנדרשים לקידום הצוות והפרויקט".
אנו מזמינים יזמים וחברות במשק להגיע לבית החולים לבחינת שיתופי פעולה בפיתוח ומחקר – וקוראים לארגוני בריאות נוספים המעוניינים להרחיב את שיתופי הפעולה במטרה לקדם את מערכת הבריאות בקנה מידה ארצי ליצור איתנו קשר.