3 קומה

כתובת מייל: APwmnclinic@assuta.co.il

ליצירת קשר ותיאום תור: מוקד מידע וזימון תורים 03-7644944  או 8480*

מיקום: מכון בריאות האישה, קומה 3
טלפון ביחידה :
 

פעילות היחידה

פעילות היחידה

היחידה לאולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי מהווה חלק מהמערך לרפואת נשים בבית החולים . ביחידה מבוצע מגוון בדיקות ובהן סקירת מערכות מוקדמת, סקירת מערכות מאוחרת, סקירות מכוונות, בדיקת שקיפות עורפית, בדיקות התפתחות העובר, דיקור מי שפיר, אקו לב עובר ועוד. הבדיקות מבוצעות בעזרת המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר, שמאפשר לבצע הדמיות באיכות גבוהה.

שירותי היחידה

שירותי היחידה
ביחידה נבדקות נשים הפונות למיון נשים ויולדות בבית החולים, נשים המגיעות למרפאות החוץ, נשים המאושפזות בבית החולים ומטופלות ביחידה לטיפול באם ובעובר וכן נשים המופנות על ידי רופאי הקהילה.

צוות היחידה

צוות היחידה
מנהל יחידת האולטרסאונד הוא פרופסור ערן ברזילי והיחידה פועלת תחת ניהולו של מנהל מערך הנשים והמיילדות בבית החולים, פרופסור מוטי פנסקי. לצידו, עובדים ביחידה רופאים מומחים וטכנאיות אולטרסאונד בעלי ניסיון רב בתחום, ולצדם מתמחים הפועלים תחת פיקוחם והנחייתם של הרופאים המומחים. עמם, פועלים ביחידה גם צוות סיעודי מנוסה וצוותי עזר.

צוות היחידה פועל בשיתוף מעולה מלא עם מחלקות בית החולים השונות המפנות מטופלות ליחידה, ובמידת הצורך גם עם רופאי הקהילה.

לדברי פרופ' ערן ברזילי: "מטרת היחידה לאולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי היא לספק למטופלות בית החולים את המידע המדויק ביותר למען בריאותן או התפתחותו התקינה של הריונן, ביעילות ותוך רגישות מרבית לצרכיה של כל מטופלת ומטופלת. אנו עושים זאת בעזרת צוות מנוסה, מכשור מתקדם ותוך קשב רב לצרכיה ולרצונותיה של כל מטופלת".