פנייה למרפאות

פנייה למרפאות

פנייה למרפאות:

אל המרפאות השונות שלנו ניתן להגיע באמצעות הפנייה מרופא משפחה, מרופא מומחה, או באמצעות פניה ישירה דרך זימון תורים *8480. לעתים מופנים מטופלים למרפאות הניתוחיות גם ממחלקות אחרות בבית החולים.

תיאום הניתוח:

לאחר שייקבע כי אתם זקוקים לניתוח, ולאחר שיוסברו לכם כל היתרונות ותופעות הלוואי והסכנות הכרוכות, ייקבע לכם מועד לביצוע הניתוח. בשלב הבא תקבלו הנחיות מתאימות באשר להתחייבות שעליכם להביא מקופות החולים ובדיקות נוספות במקרה שיש צורך לבצע לקראת הניתוח.

פרטי הניתוח:

לקראת הניתוח תקבלו גם הנחיות מדויקות לגבי מועד ביצוע הניתוח, המועד שבו עליכם להתייצב בבית החולים, נטילת תרופות וצום. לניתוח עצמו מומלץ להביא ציוד אישי, בהתאם למשך האשפוז הצפוי ולהגיע עם מלווים – שיוכלו לסייע לכם.

צוות המרפאה

צוות המרפאה

במרפאה מועסקים כירורגים מומחים מהשורה הראשונה, שעברו השתלמויות במחלקות הטובות ביותר בעולם. לצד הטיפול בחולים, עוסקים המומחים גם בהוראה ובמחקר, בשיתוף אוניברסיטת בן גוריון בנגב. במרפאה מסייעים להם גם מתמחים וצוות סיעודי בעל הכשרה וניסיון מתאימים, כאשר הדבר נדרש.

תהליך הניתוח

תהליך הניתוח

המתנת המלווים ועדכונם:

במהלך הניתוח ימתינו לכם המלווים באזור מסודר וייעודי. המלווים מקבלים הודעת טקסט בסיום הניתוח, ומתעדכנים במידע על מיקום המטופל במסך בחדר המתנה. עם סיום הניתוח אחד המנתחים יוצא לעדכן את המשפחה.

התנהלות לאחר הניתוח:

לאחר הניתוח תועברו להתאוששות למשך כמה שעות, ומשם לאשפוז במחלקה הכירורגית בקומה 4. מועד השחרור מהאשפוז תלוי בסוג הניתוח ובקצב ההחלמה האישי של המטופל. במחלקת האשפוז תמצאו תחת השגחת האחיות ורופאים. יש אפשרות לשיחה של המטופל או של משפחתו עם רופא בכיר במחלקה בכל יום בשעות הצהריים בתיאום.

שאלות, מעקב וביקור:

 לאחר השחרור מבית החולים, בחלוף כשבועיים-שלושה ממועד הניתוח, תתבקשו לחזור לביקורת. בכל שאלה רלבנטית ניתן לפנות למזכירת שתפנה את השאלה לגורם המוסמך המתאים. במידת הצורך ניתן להגיע למחלקה בשעות היום לצורך מענה על שאלות או בדיקות ובמקרה חירום יש לפנות למיון.