1 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:  מוקד מידע וזימון תורים  - 03-7644944 -או 8480*

כתובת מייל : APoptclinic@assuta.co.il

מיקום: מכון עיניים, קומה 1

שעות פעילות

08:00 - 13:00

פעילות המרפאה

פעילות המרפאה

במרפאה מבוצעים מגוון טיפולים וניתוחים:

  • ניתוחי עפעפיים: ניתוחים תפקודיים לטיפול במחלות כגון: צניחת עפעפיים, מנח לא תקין, שחזור לאחר הסרת גידול, דלקות ועוד. ניתוחים אלו מתבצעים על פי רוב תחת הרדמה מקומית ובאשפוז יום.
  • ניתוחים בדרכי הדמעות: ניתוחים לטיפול במחלות נרכשות או מולדות של דרכי הדמעות, בגישה חיצונית או אנדונזלית (דרך חלל האף). ניתוחים אלו מתבצעים לרוב בהרדמה כללית ולעיתים כרוכים באשפוז.
  • טיפול במחלות ארובת העין: תחלואה בארובת העין נובעת ממספר גורמים כגון מחלות של בלוטת התריס המתבטאות בארובת העין, גידולים, זיהומים, מחלות אוטו-אימוניות שונות או טראומה. הטיפול במחלות אלו יכול להיות ניתוחי, תרופתי או משולב. ניתוחים בארובות העיניים מתבצעים לרוב תחת הרדמה כללית וכרוכים באשפוז.
  • טיפול בהפרעות תנועה של הפנים: טיפול בהפרעות תנועה אשר נובעות מגירוי יתר של עצב הפנים כגון BLEPHAROSPASM ו-HEMIFACIAL SPASM. הטיפול כולל הזרקות בוטוקס לאזור המעורב ומבוצע במסגרת המרפאה.

לרשות המרפאה עומדים שני חדרי ניתוח יעודיים למחלקת עיניים, המאפשרים זמינות גבוהה.

שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

המרפאה משרתת מטופלים מכל קופות החולים, ממיון העיניים וממחלקות בית החולים השונות.

צוות המרפאה

צוות המרפאה

את המרפאה מנהל ד"ר אבי רובינוב, מומחה לרפואת עיניים ולאוקולופלסטיקה. לצדו, עובדים במרפאה ובמחלקת העיניים רופאי עיניים מומחים נוספים, רופאים מתמחים, צוות סיעודי, טכנאים רפואיים וצוותי עזר מיומנים.
הקווים המנחים את ד"ר רובינוב הינם: מקצועיות, שקיפות מלאה מול המטופל ובחירת האופציה הטיפולית המיטבית עבורו, זמינות גבוהה של חדר ניתוח ונוחות מירבית של המטופל בתהליך הכולל בין האבחנה, הבדיקה במרפאה והניתוח. כמו כן מושם דגש על שיתוף פעולה עם מחלקות נוספות בבית החולים על מנת לתת מענה טיפולי שלם.

ד"ר אבי רובינוב

ד"ר אבי רובינוב

ד"ר אבי רובינוב, מנהל מרפאת האוקולופלסטיקה בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, הנו מומחה ברפואת עיניים ובאוקולופלסטיקה. בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת SEMMELWEIS בבודפשט, הונגריה. התמחה ברפואת עיניים בקריה הרפואית רמב"ם ועבר התמחות-על בת שנתיים באוקולופלסטיקה באוניברסיטת קלגרי בקנדה. לדבריו, הקווים המנחים אותו הנם מקצועיות, שקיפות מלאה מול המטופל ובחירת האופציה הטיפולית המיטבית עבורו, זמינות גבוהה של חדר ניתוח ונוחות מרבית של המטופל.