1 קומה

טלפון המחלקה:
072-3398292

האם והתינוק במרכז

האם והתינוק במרכז

בתכנון חדרי הלידה והשירות שניתן בהם שמנו דגש על רמה גבוהה של מקצועיות ושל מומחיות קלינית, לצד גישה פתוחה ואסתטיקה עיצובית. יחד, יוצרים כל אלו סביבת לידה האופטימלית ליולדות, לתינוקות ולמשפחות. חדרי הלידה תוכננו כדי לאפשר שימוש במגוון הגישות המיילדותיות המקובלות, ומאפשרים שהייה נוחה של מלוויה של היולדת לאורך כל מהלך הלידה.
חדרי הלידה תוכננו ועוצבו סביב האם והתינוק, כאשר כל אחד מהחדרים משקף איזון אידיאלי של צורכיהם, ומאפשר את הטיפול הרפואי האיכותי ביותר. גם את בני המשפחה המלווים לקחנו בחשבון: המתחם מציע שפע של אזורי המתנה בכל אחד מהאגפים, מסדרונות פרטיים בחדרי הלידה וסגל רפואי זמין - למענה על שאלות ולמתן הסברים.

אבזור חדרי הלידה

אבזור חדרי הלידה

לרשות היולדות עומדים שמונה חדרי לידה, לרבות שני חדרים ללידה טבעית. החדרים מצוידים במכשור רפואי חדשני ומאפשרים קלות תנועה ונגישות מרבית לסגל הרפואי, למטופלות ולבני משפחותיהן. החדרים מאובזרים בכדורי פיזיותרפיה לשימוש היולדת ובכורסאות שיאפשרו למלווים לעבור את שעות ההמתנה בנוחות מרבית. כל חדר לידה מאובזר במיטת לידה משוכללת, במקלחת ובשירותים צמודים, לנוחות היולדת. שני חדרי הלידה הטבעית, עוצבו כסביבה ביתית וחמימה, ואחד מהם אף כולל אמבטיה גדולה המאפשרת לידה במים.

צוות חדרי הלידה

צוות חדרי הלידה

חדרי הלידה בבית החולים אסותא אשדוד פועלים תחת ניהולו של ד"ר יוסי טובבין. המיילדת הראשית היא הגב' דבי גדל-בר ומנהל מערך הנשים והמיילדות בבית החולים, הוא פרופסור מוטי פנסקי. בנוסף, פועלים בחדרי הלידה רופאים ומיילדות מומחים ובעלי ניסיון, ורופאים ומיילדות בתהליכי התמחות.

ד"ר יוסי טובבין

ד"ר יוסי טובבין

לדברי ד"ר טובבין "מטרתם של כל אנשי הצוות במקום היא לעבוד בשיתוף פעולה מלא כדי לאפשר לכל יולדת לעבור לידה בריאה ולחוות את הרגעים הבלתי נשכחים הללו באופן המכבד ביותר, המשקף את תפישותיה ואת אמונותיה. שאיפתנו היא לאפשר לכל יולדת ומשפחה לקבל את פניו של ילדם לראשונה בבריאות טובה וכפי שהם חולמים ומעוניינים לעשות, במזל טוב".
גב' דבי גדל-בר

גב' דבי גדל-בר

לדברי הגב' דבי גדל-בר "צוות חדרי לידה רואה בלידה תהליך טבעי וחוויה ייחודית. יחד, נעשה ככל יכולתנו כדי לאפשר לבאות בשערינו את חופש הבחירה כיצד ללדת וכיצד להתנהל עם הילוד לאחר הלידה. המחלקה תעשה מאמץ לספק את רצונה האישי של כל אחת ואחת מהיולדות כדי לאפשר לה את החוויה הטובה, הבטוחה והמרגשת ביותר".