0 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים 
8480* או לחצו כאן

 
 

בדיקות רנטגן

מכשירי הרנטגן משמשים את כלל המחלקות בבית החולים, לצורך בדיקות שונות שנועדו לאבחן מצבים רפואיים מגוונים. מכשירי הרנטגן המתקדמים שנמצאים בבית החולים מאפשרים לבצע את כלל סוגי הצילומים הנדרשים: חזה, אגן, בטן, עצמות, גפיים, גולגולת ועוד.

מטופלים שניתן לנייד אותם עוברים את הבדיקות באמצעות המכונות הקבועות שנמצאות במחלקת הדימות. כמו כן, בבית החולים מכשירי רנטגן ניידים, שאיתם ניתן להגיע אל המאושפזים שלא ניתן לניידם, כדי לבצע את הבדיקות בנוחות בלי לטלטל אותם ללא צורך.


ד"ר איל מורג, מנהל מחלקת הדימות בבית החולים, מסביר: "בדיקות רנטגן הן יעילות מאוד באבחון מהיר של מצבים רפואיים. מאחר שהן כרוכות בקרינה, אנו מקפידים מאוד על כלל תקנות הבטיחות - צמצום הקרינה ככל האפשר, כיסוי אזור אברי הרבייה, שימוש במסכי עופרת ועוד."

פענוח הבדיקות נעשה על ידי הרופא המזמין במקום, ובמידת הצורך והאפשר, באמצעות רדיולוג מומחה. הבדיקות זמינות לכל אורך שעות היממה, וכונן זמין מבצע אותן במקרה בצורך גם בשעות הערב והלילה. לצד הרופאים, מסייעים גם מתמחים שבודקים את הצילומים, עוזרים בפיענוחים ורוכשים בשטח את הידע הנדרש כדי לשרת את ציבור החולים.