סיורים בחדרי הלידה ובמערך המיילדות

סיורים בחדרי הלידה ובמערך המיילדות

טבעי שתרצו לדעת מה המסלול הצפוי לכם מרגע הגעתכם למיון היולדות ועד לשחרורכם הביתה בידיים מלאות. במערך המיילדות שלנו מתבצעים סיורים מודרכים הכוללים את חדרי הלידה ( במידה ומתאפשר), בהם תוכלו להתרשם ולקבל תשובות לכל השאלות, כדי שתרגישו בטוחים כשתבואו ללדת אצלנו.
בסיורים, המועברים על ידי אחיות ומיילדות ממחלקת היולדות, ניתן הסבר על אפשרויות הלידה השונות והתמודדות עם כאבים, מתבצע ביקור במחלקת היולדות, הסבר על אפשרויות הביות השונות (ביות מלא, חלקי, אפס הפרדה ועוד) וכן נעשה ביקור במחלקת הילודים. הסיור מתקיים פעם בשבוע בבוקר יום שישי. משך הסיור – כ-45 דקות.

להרשמה לסיור ניתן ליצור קשר בטלפון מס' 072-3398332
או למייל : ellaj@assuta.co.il

במיוחד עבורכן בתקופת הקורונה, קורס הכנה ללידה אונליין: https://my-dna.co.il/listing/assutahospital/

קורסי הכנה ללידה

קורסי הכנה ללידה

לפני כל לידה, ובמיוחד לפני לידה ראשונה, עולות תהיות, חששות ודילמות.
קורס הכנה ללידה מסייע להכיר את מהלך הלידה, להבין מה צפוי במהלכה, להכיר את השלבים השונים, לקבל תשובות לשאלות ולהיעזר בתמיכת המיילדות בחברת זוגות הנמצאים באותו שלב מרגש. קסטן מפרטת: "אנו עורכים קורס הכנה ללידה בימי שישי הסוקר את שלבי הלידה השונים, סוגיות הקשורות בלידה, בהתמודדות עמה ובקליטת התינוק החדש. הקורסים מועברים על ידי המיילדות המנוסות מבית החולים.

במהלך הקורס מתקיימת היכרות, הצגת אנטומיה בסיסית של ההיריון, הצגת מושגים בהריון, תרגול נשימות ותנועתיות, הצגת סימנים המבשרים לידה, סיור במיון היולדות, בחדרי הלידה ועוד

למי מתאים הקורס

למי מתאים הקורס

הקורס מתאים לנשים בשבועות 28-32 להריונן ומדי חודש נפתחים קורסים חדשים.
הקורס ללא עלות למי שתבחר ללדת בבית החולים
למידע נוסף ולהרשמה אנא לחצו כאן
או צרו קשר בטלפון מס' 072-3398332
או במייל : ellaj@assuta.co.il