3 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*
שעות פעילות:
8:30-15:00

המרכז פועל ברגישות מלאה, על מנת להנגיש את מגוון הבדיקות והטיפולים, ולהקל על הציבור לעבור את הבדיקות הנחוצות, לקבל את תוצאותיהן ולעבור את הטיפולים המתאימים, תוך הבנה מלאה של כל שלב ובזריזות המרבית – כל זאת במסגרת עוטפת אחת.

פעילות המרכז

פעילות המרכז

המרכז מרכז את כל הבדיקות והטיפולים הקשורים בכירורגיית שד, ונמצא בקשר עם גורמי בית החולים השונים אליהם מופנים מטופלים בתחום כירורגיית שד, כדי לספק למטופלים מענה וליווי כוללניים.

המרכז  מקבל את הזקוקים לבדיקות בתחום כירורגיית שד ומבוצעות בו בדיקות שגרה והערכות על ידי כירורגית שד. המרכז  מחובר באופן רוחבי ליחידה להדמיית השד, ליחידת האונקולוגיה של השד בבית החולים, ליחידת הרדיולוגיה וליחידות רלוונטיות נוספות, על מנת לספק את כל הבדיקות והטיפולים למחלות שד במסגרת אחת.

שירותי המרכז

שירותי המרכז
המרכז משרת מטופלות ומטופלים המופנים אליו מהקהילה וכן ממחלקות בית החולים השונות. המרכז מטפל בנשים המגיעות לבדיקות שד שגרתיות, וכן במי שמופנות לבדיקות, למעקב או לטיפול בשל חשדות, ממצאים ונשאות גנים המעלים את הסיכון לסרטן השד. המרכז  מעניק מענה גם למטופלות ומטופלים שנמצאים במעקב לאחר טיפול והחלמה מסרטן השד.

הטכנולוגיה במרכז

הטכנולוגיה במרכז

בית החולים מצויד בציוד החדשני ביותר בתחום בדיקות וכירורגיית שד, הכולל גם מכשירי ממוגרפיה תלת ממדיים, מכשור ביופסיה חדשני, אפשרות לביופסיה תחת MRI, מכשירי MRI     ו-PET CT מהמתקדמים בעולם ועוד.

צוות המרכז

צוות המרכז

את המרכז  לכירורגיית שד מנהלת ד"ר עינת כרמון, כירורגית שד המספקת מענה אישי למטופלים. במרכז  משולבת גם אחות מתאמת שד, המספקת למטופלים ליווי ומהווה כתף תומכת לאורך הטיפול בהם.
מרכז כירורגיית השד עובד בשיתוף פעולה עם צוותים ביחידות ובמכונים השונים בבית החולים, המטפלים גם הם בתחום סרטן השד ובהם ד"ר אלה ממונוב, מנהלת היחידה להדמיית השד, העוסקת בבדיקות ובהדמיה לסרטן שד. המרכז משתפת פעולה גם עם מומחי בית החולים בתחום אונקולוגיית השד, פלסטיקה, פתולוגיה ועוד. לצד הרופאים, פועלים ביחידות ובמכונים השונים טכנאים רפואיים מנוסים, צוות סיעודי מוכשר וצוותי עזר – שמטרתם להעניק למטופלים מענה אישי ורגיש, ולספק להם את המידע ואת הטיפול האיכותיים ביותר שניתן, בזריזות ובנוחות.