2 קומה

כתובת מייל: APcrdclinic@assuta.co.il

ליצירת קשר ותיאום תור: מוקד מידע וזימון תורים 03-7644944 או 8480*

מיקום: מכון הלב, קומה 2

שעות פעילות: ימים א'-ה', 8:00-16:00

פעילות היחידה

פעילות היחידה

הבדיקות המתבצעות ביחידה:

  • אקו לב רגיל
  • אקו לב תוך ושטי
  • אקו לב במאמץ
  • אקו לב דובוטמין
  • אקו תוך ושטי תלת מימד
  • אקו strain
  • אקו contrast

היחידה כוללת שני מכשירי אקו מתקדמים מדגם Epic ושני מכשירים ניידים מדגם CX 50. כל המכשירים מאפשרים בדיקות תלת ממד.

שירותי היחידה

שירותי היחידה

היחידה מספקת שירותים למטופלים מגיל 18, המופנים אליה מהקהילה, ממחלקות בית החולים ומהיחידה לרופאה דחופה (מיון), וכן למאושפזים בבית החולים לפי הצורך.

צוות היחידה

צוות היחידה

ביחידה פועלים רופאים מומחים, טכנאי אקו לב מנוסים וכן צוות סיעודי וצוותי עזר מיומנים. את היחידה מנהל ד"ר אנדרי ולדמן, מומחה בקרדיולוגיה, בעל התמחות על באקו-לב . לצידו ד"ר גרגנה מרינצ'בה, מומחית למחלות לב מסתמיות.

טכנאית אקו לב אחראית במכון הינה רויטל מאטסקו, ולצדה עובדים ארבעה טכנאיי אקו נוספים.

לדברי ד"ר אנדרי ולדמן, מנהל היחידה: "אקו לב הינה בדיקה לא פולשנית של הלב ושל כלי הדם הגדולים. יש לה מקום מרכזי באבחון בעיות לב ובמעקב אחר בריאות הלב, והיא מהווה בסיס חשוב לטיפול נכון בחולה. בדיקות אקו לב מיועדות לאבחון מחלות של מסתמי הלב, הפרעה סיסטולית ודיאסטולית בתפקוד שריר הלב, זיהום של פנים הלב, נוזל בחלל קרום הלב, מחלות של אבי העורקים ומומי לב מורכבים מלידה."

אודות היחידה

אודות היחידה

היחידה תוכננה ובנויה ברמה גבוהה ואיכותית.

היא כוללת שני חדרים לביצוע בדיקות אקו לב במאמץ, חדר לביצוע מבחני מאמץ, חדר לבדיקת אקו לב תוך ושטי וחדרים לביצוע אקו לב רגיל. לרשות היחידה עומדים 4 מכשירי אקו לב מהמתקדמים ביותר בעולם. ביחידה יתבצעו בדיקות לחולים מאושפזים ולמטופלים אמבולטוריים שהופנו על ידי רופאים בקהילה.

ד"ר אנדרי ולדמן

ד"ר אנדרי ולדמן

ד"ר אנדרי ולדמן, מנהל את יחידת האקו לב בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד מאז פתיחת בית החולים.

ד"ר ולדמן הנו מומחה בקרדיולוגיה ובפנימית, ובעל התמחות על באקו לב ובמחלות מסתמיות. לפני עבודתו בבית החולים באשדוד, שימש במשך שנים כקרדיולוג בכיר בבית החולים בלינסון.

לדבריו: "אקו לב הינה בדיקה לא פולשנית של הלב ושל כלי הדם הגדולים. יש לה מקום מרכזי באבחון בעיות לב ובמעקב אחר בריאות הלב, והיא מהווה בסיס חשוב לטיפול נכון בחולה".