1 קומה

כתובת מייל: APoptclinic@assuta.co.il

ליצירת קשר ותיאום תור: מוקד מידע וזימון תורים 03-7644944 או 8480*

מיקום: מכון עיניים, קומה 1

ניתוחי קרנית

ניתוחי קרנית

לקרנית, חלקה הקדמי והשקוף של העין, חלק מרכזי בראייתנו. בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד מתבצעים כל סוגי ניתוחי הקרנית ובהם השתלות קרנית, השתלת חלק מהקרנית, השתלת שכבה פנימית או חיצונית מהקרנית ועוד.

ניתוחי קטרקט

ניתוחי קטרקט

קטרקט (יירוד), הוא מצב שבו מופיעה בעדשת העין עכירות שעלולה לפגוע בראייה ואף להוביל לעיוורון. למרבה השמחה, למצב זה טיפולים יעילים ביותר. בבית החולים מבוצעים גם ניתוחי קטרקט (יירוד) מכל הסוגים ולכל הגילאים, החל מקטרקט מולד וכלה בקטרקט מזקנה, דרך קטרקט חבלתי ועוד.

הטכנולוגיה ביחידה

הטכנולוגיה ביחידה
היחידה לניתוחי קרנית וקטרקט מצוידת במכשור הרפואי המתקדם ביותר בתחום. הניתוחים מבוצעים בחדרי ניתוחי העיניים המשוכללים והחדישים בבית החולים, המספקים לצוות ולמנותחים את התנאים המיטביים על מנת לספק למטופלים את השירות הטוב ביותר.

שירותי היחידה

שירותי היחידה
היחידה משרתת מטופלים המופנים אליה מן הקהילה, כמו גם מטופלים ממחלקות בית החולים השונות ומהמחלקה לרפואה דחופה/מיון עיניים.

צוות היחידה

פרופ' יוסף פיקל

פרופ' יוסף פיקל

את מחלקת העיניים בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, שבמסגרתה פועלת היחידה מנהל פרופ' יוסף פיקל, לדבריו: "הקמנו בבית החולים מרכז מצוינות בתחום רפואת העיניים ככלל, ובתחום הכירורגיה של העיניים בפרט. לצד השירות לחולים אנחנו מהווים גם מרכז מצוינות אקדמית הפועל בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון על מנת להכשיר סטודנטים, ובמקביל אנו מבצעים מחקר מתקדם".