1 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*

שעות הביקור 21:00 – 08:00
שעות הביקור במחלקה גמישות . יחד עם זאת, חשוב לנו לשמור על מנוחתם של המטופלים הנדרשת להחלמתם ועל כן נמליץ שלא לבקר בשעות הצהריים בין השעות 16:00 – 13:00 .

פעילות המחלקה

פעילות המחלקה

המחלקה מספקת שירותים מגוונים בכלל הנושאים הקשורים לרפואת העיניים. צוות המחלקה עוסק בבדיקה, באבחון ובטיפול במגוון רחב של בעיות ומחלות עיניים ובהן בעיות ראייה אצל ילדים, בעיות קרנית, קטרקט, בעיות בתחום האוקולופלסטיקה (פלסטיקה של העפעפיים ודרכי דמעות), בעיות רשתית ועוד.

במחלקה קיים המיכשור המודרני והחדיש ביותר לצרכי אבחון וטיפול בבעיות עיניים, היא מצוידת בשירותי דימות וכוללת שני חדרי ניתוח מתקדמים, שבהם ניתן לבצע מגוון רחב של הליכים כירורגיים.

שירותי המחלקה

שירותי המחלקה

המחלקה מספקת מענה למטופלים המופנים אליה מהקהילה לצורך בדיקות, אבחון וטיפול, וכן לחולים המופנים אליה מהמחלקה לרפואה דחופה (מיון) בבית החולים, ומחלקת מיון העיניים.

צוות המחלקה

צוות המחלקה

את המחלקה מנהל פרופסור יוסף פיקל, שאחראי על תחום הרשתית, ולצדו עוד ארבעה מומחים בתחומים: אוקולופלסטיקה, קרנית קטרקט, גליאוקומה וקטרקט ורפואת עיניים לילדים. לצדם ותחת הנחייתם עובדים במחלקה גם רופאים מתמחים. במחלקה פועלים גם צוותים טכניים וסיעודיים מקצועיים ומנוסים.

פרופסור יוסף פיקל

פרופסור יוסף פיקל

פרופ' יוסי פיקל – מנהל מחלקת עיניים, אחראי על תחום הרשתית, מנתח רשתית וזגוגית. בוגר הטכניון חיפה, התמחות בבית החולים רמב"ם, תת התמחות בסידני אוסטרליה בתחום הרשתית וניתוחי זגוגית ורשתית.
על פעילות המחלקה מספר פרופ' פיקל: "הקמנו בבית החולים מרכז מצוינות בתחום רפואת העיניים ככלל, ובתחום הכירורגיה של העיניים בפרט. לצד השירות לחולים אנחנו מהווים גם מרכז מצוינות אקדמית הפועל בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון על מנת להכשיר סטודנטים, ובמקביל אנו מבצעים מחקר מתקדם"