פעילות המרכז

פעילות המרכז

מטופלות המרכז לבריאות השד מופנות למומחי השירות לפלסטיקה של השד, המייעצים ומסייעים למטופלות לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורן בכל הקשור לטיפול בצד האסתטי של המחלה. כל מקרה נדון על ידי צוות רב תחומי המלווה את המטופלת וכולל כירורגים אונקולוגיים, כירורגים פלסטיים, רדיולוגים, פתולוגים ועוד. לאחר קבלת ההחלטה בנוגע לטיפול הפלסטי המתאים, מבצעים רופאי השירות לפלסטיקה של השד את הטיפול במועד שנבחר. במידת האפשר מתבצעים הטיפולים הפלסטיים במהלך הניתוח הראשוני, תוך שיתוף פעולה בין המנתחים.

צוות המרכז

צוות המרכז
מנהלת שירות הפלסטיקה של השד ושחזורי השד היא ד"ר הדר ישראלי. מנתחת ומומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, בוגרת לימודי רפואה בפקולטה לרפואה ע”ש ברוך רפפורט בטכניון. סיימה את התמחותה בבית חולים שיבא תל השומר, שם כיהנה כרופאה בכירה עד שנת 2018 ועסקה בין היתר בשחזורי שד, ניתוחים פוסט בריאטריים ושחזורי כוויות.
ד”ר ישראלי השתתפה בניתוחים אצל טובי המנתחים בעולם ופיתחה טכניקות ייחודיות משלה לשיפור התוצאה הקוסמטית ולהסוואת צלקות.

האני מאמין של ד"ר ישראלי: "מעבר להתמודדות האמיצה והלא פשוטה עם מחלת סרטון השד, הויתור על האיבר הנשי והסקסי הזה שלנו הוא קשה מנשוא ועלול לפגוע מאוד בביטחון העצמי ובדימוי הגוף שלנו. כנשים.
לא מעט נשים אשר חולות בסרטן השד נאלצות לבצע כריתת שד. כריתה זו יכולה להיות הסרה מלאה של השד הכוללת את הפיטמה והעטרה, או הסרה חלקית של הגוש הממאיר בלבד.
בשני המקרים כריתת השד גוררת עימה מגוון השלכות, חלקן פסיכולוגיות וחלקן תדמיתיות.
ניתוח שחזור שד מעניק לך בחזרה את המראה השלם, המלא והנשי, משפר את איכות החיים שלך ומחזיר לך את הביטחון העצמי בתדמית הנשית שלך ובהרגשה האישית".