1 קומה

ליצירת קשר ותיאום תור:
מוקד מידע וזימון תורים
03-7644944 או 8480*

פעילות המרפאה

פעילות המרפאה

צוות המרפאה פוגש זוגות שכבר עברו טיפולי IVF שלא צלחו. הצוות בוחן לעומק את נתוני שני בני הזוג, את הבדיקות והטיפולים שעברו ואת תוצאותיהם. רופאי המרפאה, מומחים מובילים בתחום הפוריות, בוחנים אם יש צורך בביצוע בדיקות נוספות שתוצאותיהן עשויות לכוון לעבר טיפול מתאים. במקרה הצורך מופנים בני הזוג לבדיקות נוספות ומותאם להם מחדש טיפול בהתאם לתוצאות הבדיקות.

במקרים מסוימים, ישלח הגבר לבדיקות נוספות ביחידה לפריון הגבר בבית החולים, במקרים אחרים תישלח בת הזוג לבדיקות נוספות. יתכן שייבחן גם צורך בבדיקת PGS – בדיקת סקר בעוברים טרם השרשה ברחם, לצורך בחירת העוברים המתאימים ביותר להחזרה. במקרה הצורך ימליץ הצוות לערוך בירור גנטי, או יתאים לבני הזוג פרוטוקול טיפול חדש. כל זוג ומקרה נבחנים באופן מקיף, יסודי ויצירתי, ומקבלים מענה המותאם להם.

שירותי המרפאה

שירותי המרפאה

למרפאה מופנים זוגות שחוו כישלונות חוזרים בטיפולי פוריות בשלביהם השונים – בגיוס זקיקים, בייצור זרע, ביצירת עוברים או בקליטתם ברחם. שירותי המרפאה ניתנים לחברי כל קופות החולים במסגרת ציבורית.

צוות המרפאה

צוות המרפאה

את המרפאה מנהל ד"ר שלומי ברק, מנהל היחידה לפריון ולהפריה חוץ גופית (IVF) בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, מומחה בעל שם עולמי במיילדות, בגינקולוגיה, ב-IVF ובאנדרולוגיה (פוריות הגבר). לצד ד"ר ברק, פועלים במרפאה מומחים נוספים ומנוסים בתחום הפוריות, צוותי סיעוד וצוותי עזר מנוסים. לרשות המרפאה עומדים האמבריולוגים המנוסים של מעבדת היחידה לפריון ולהפריה חוץ גופית בבית החולים.

ד"ר שלומי ברק -  מנהל היחידה לפריון ולהפריה חוץ גופית (IVF)

ד"ר שלומי ברק - מנהל היחידה לפריון ולהפריה חוץ גופית (IVF)

"זוגות חווים לא פעם ניסיונות רבים וכישלונות חוזרים בהשרשה או בשלבים שונים של טיפולי IVF. במקרים אלה עולה צורך בחוות דעת שנייה, בבחינה מחודשת של המקרה ובבירור מעמיק. מטרת יחידה זו היא לספק את כל אלו למטופלים במסגרת ציבורית. במהלך הבירורים, אנו לוקחים בחשבון הן בירורים הקשורים בפוריות האישה, והן כאלה הקשורים בפוריות הגבר. אנו שואפים לעשות כל מה שניתן למען המטופלים על מנת ליצור שינוי במהלך הטיפולים שלהם ולסייע להם להצליח להביא ילד לעולם, תוך המון רגישות, אכפתיות וחמלה."