איציק ברנט, אח טיפול נמרץ מנוסה, השתלב כאח אחראי במחלקת הטיפול הנמרץ בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד וקורא לעמיתיו למקצוע להצטרף אליו: "יש פה הרבה אפשרויות לקידום, עם פתיחות לרעיונות חדשים"


"האתגר משך אותי. רציתי להצטרף לבית חולים חדש, לבנות מחלקה שכוללת 40 איש, לפתוח דף חדש, להיות שותף להקמת בית החולים, וכמובן בהמשך להתקדם ולהשפיע עוד", כך מתאר איציק ברנט, אח אחראי במחלקת הטיפול הנמרץ בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, את בחירתו להשתלב בבית החולים החדש.

 

בגלל הרצון לטפל

הסיעוד הוא בנפשו של איציק. כמו אחים ואחיות רבים, הוא נמשך אליו כבר מגיל צעיר: "הגעתי למקצוע בגלל הרצון לטפל באנשים ולעזור להם. בגיל 14 כבר התנדבתי במד"א, הייתי חובש בצבא, המשכתי ללימודי סיעוד ופרמדיקים במסלול משולב, וכשסיימתי את הלימודים התחלתי לעבוד בטיפול נמרץ. בהמשך עברתי מגוון קורסים רלוונטיים וצברתי ניסיון רב בשטח. לפני כשנתיים סיימתי תואר שני בניהול מערכות בריאות".


 

להגשים את עצמך – אישית ומקצועית

רצונו של איציק לעבוד בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, קשור בחזונו המקצועי: "הדבר החשוב לי ביותר הוא מתן השירות הכי טוב שאפשר למטופל ולמשפחה – תוך שיתוף פעולה ועבודת צוות. כל זאת מבלי להוריד מהמקצועיות שצריכה להישמר ברמה הכי גבוהה שיש. בנוסף, אני שואף לקדם את נושא המחקר שמאפשר למידה מתמדת וקידום היכולות הרפואיות. זו גם הגישה באסותא", הוא מסביר.איציק רואה חשיבות במודל האינטגרטיבי, המקשר בין הטיפול הרפואי שניתן במסגרת בית החולים לבין הטיפול בקהילה: "אחד הדברים המשמעותיים ביותר בעיני בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, הוא השילוב בין הרפואה בבית החולים לבין זו שבקהילה. יש מתאמים שעובדים בכל מחלקה ועם כל מטופל, ודואגים להמשכיות הטיפול בקהילה. זה מאפשר לנו לשמור על קשר עם המטופלים ולוודא שהם מקבלים את כל מה שהם צריכים. מבחינתי כאח, חשוב מאוד לדעת שהטיפול שאנחנו מציעים הוא לא רק נקודתי, ושיש לו המשכיות", הוא מבהיר.

 

קידום, תשוקה, פתיחות, חדשנות


איציק ממליץ לעמיתיו המנוסים להצטרף גם הם לסגל בית החולים חדש: "אני קורא לאחים ולאחיות להצטרף אלינו. יש בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד הרבה אופציות לקידום, וצוותי כוח אדם שמשלבים בין אנשים צעירים ונמרצים לבין בעלי ניסיון וידע. בנינו צוות דינאמי, מלא תשוקה, עם הרבה פתיחות ונכונות לרעיונות חדשים. אני מאמין שתמיד יש לאן להתקדם ולשאוף ורוצה לנסות ליישם תפישות עדכניות, דבר שלא תמיד ניתן לעשות במקומות ותיקים עם מנהגים מבוססים."

גיוס הצוותים הסיעודיים לבית החולים הציבורי אסותא אשדוד נמצא בעיצומו. אחים ואחיות – הצטרפו אלינו! להגשת מועמדותכם הקליקו